Zaufaj doświadczeniu!

 

Szybkie usługi na os. AK (ZWM)

     Usługi kserograficzne świadczymy dla Opolan od 23 marca 1988 roku. Byliśmy wówczas jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w naszym mieście. Obecnie jesteśmy najdłużej działającym punktem ksero w Opolu. Od początku naszą ofertę usługową skierowaliśmy do Klientów indywidualnych oraz firm i jest to aktualne do dnia dzisiejszego. Przez ponad 30 lat naszej działalności usługowej  "przerobiliśmy" kilka przełomów technologicznych w branży kserograficznej.
     Pierwsze kopie wykonaliśmy na japońskich "płynówkach na naftę" Nashua 1220s i Nashua 1250. Po dwóch latach wymieniliśmy je na optyczne kserokopiarki proszkowe pierwszej generacji oraz rozpoczęliśmy świadczenie usług introligatorskich. W 2002 roku ofertę powiększyliśmy o usługi kolorowe i w wkrótce także o cyfrowe. Od 12 lat  wykonujemy pieczątki samotuszujące Nomo i Modico w japońskiej technologii Sun Stamper.
     W chwili obecnej korzystamy z sześciu profesjonalnych drukarek  wykonujących do 70 kopii/min. Jak również z nowoczesnych urządzeń introligatorskich do oprawiania i laminowania dokumentów.
     Nabyte doświadczenie oraz nasze aktualne możliwości techniczne dają Państwu gwarancję wysokiej jakości i szybkości wykonania zleceń.
     Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wydruków, ksero, opraw oraz laminowania do formatu A3. 

     Ciągła działalność naszej firmy przez te wszystkie lata oraz jej sukces na rynku usług poligraficznych, introligatorskich i pieczątkarskich  to przede wszystkim zasługa naszych Klientów. 

     To właśnie dzięki Wam mili Państwo jakość i solidność świadczonych usług stała się dla nas priorytetem. Priorytetem od pierwszych dni naszej działalności aż do chwili obecnej.

Dziękujemy za  dotychczasowe zlecenia

oraz za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście.

 
 
     Nasza firma jest rozpoznawalna w Opolu i w okolicach oraz jest kojarzona przez bardzo dużą ilość Klientów. Nie miałeś jeszcze okazji skorzystać z naszych usług? "Pozwól się zdobyć" i odwiedź nas już teraz. Sprawdź nasze możliwości oraz zostań z nami na stałe przez kolejne kilkanaście lat. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
 

" Rola konkurencji polega na tym, że zmusza do tego by być lepszym, uczciwszym i solidniejszym" - GUY KAWASAKI


Z albumu "Historia"