Druk i ksero do A3

W kolorze i czarno-białe

Zaoszczędzisz czas i ... nerwy!

 • zależy Ci na wysokiej jakości?
 • skończył się nagle tusz lub toner?
 • masz właśnie awarię ksero lub drukarki?
 • nie chcesz tracić cennego czasu na wydruki w domu lub w pracy?
 • Właśnie trafiłeś pod dobry adres :)

       W naszym punkcie ksero korzystamy z sześciu profesjonalnych, wysokonakładowych drukarek i kopiarek cyfrowych, kolorowych i czarno-białych. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych zleceń - zarówno w przypadku kserokopii jak i druku.
   

       Kseroodbitki i wydruki kolorowe wykonujemy na maszynach  firmy Konica Minolta. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne pozwalają uzyskać bardzo wierne odtworzenie barw oryginałów.     

  Profesjonalne usługi

       Większość zleceń realizujemy na poczekaniu z gwarancją bardzo wysokiej jakości od pierwszego do ostatniego ksero / wydruku niezależnie od wielkości zlecenia.

       Pliki dostarczone na USB lub wysłane mailem drukujemy na papierze o wysokim stopniu białości, papierach kolorowych oraz na papierach i kartonach satynowanych.

       Powtarzające się prace przechowujemy, na życzenie Klienta, na twardych dyskach drukarek lub komputerów co umożliwia ich natychmiastowy dodruk.

       Kserujemy i drukujemy oferty handlowe, druki biurowe, cenniki, plakaty, raporty, prezentacje, certyfikaty, dyplomy, zdjęcia, materiały szkoleniowe, katalogi, ulotki reklamowe, książki, biuletyny, gazetki szkolne i wiele innych.